Сумка жіноча чорна код 3-511

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ
Довжина регульованого ременя 125 см
Розмір сумки 33*25*12 см

| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 495 ₴








